WAPRO ERP – ZALETY OPROGRAMOWANIA

W większości firm wykorzystywane są różnorodne oprogramowania – mniej lub bardziej zaawansowane. Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie działalności gospodarczej bez wykorzystania nowoczesnych systemów, optymalizujących różne procesy zachodzące w firmie na wielu płaszczyznach, a także usprawniających pracę poszczególnych pracowników, przez co ograniczony zostaje zakres obowiązków, a zwiększona wydajność i efektywność. Wszystko to przekłada się bezpośrednio na lepszy wynik biznesowy i większe zyski.

Jednym z najlepiej dopracowanych narzędzi dostępnych na rynku jest WAPRO ERP, składający się z wielu modułów, wyspecjalizowanych oraz zintegrowanych. System ten wykorzystuje najnowsze rozwiązania informatyczne, to zestaw aplikacji, który wspiera pracę różnych działów w firmie – kadr, działu finansowo-księgowego czy sprzedaży.

Podkreślić należy, że oprogramowanie WAPRO ERP wykorzystać można prawie w każdej branży, co więcej pozostawia pewne pole użytkownikowi do dostosowania wybranych funkcji, dzięki czemu jest niezwykle elastyczne.

Dlaczego należy rozważyć wdrożenie w firmie zaawansowanego oprogramowania?

Prowadząc działalność z pewnością zauważyłeś, jak trudne okazuje się nadzorowanie w jednym czasie wielu procesów oraz w jaki sposób dokonywana jest wymiana informacji oraz realizowana współpraca pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Bez wykorzystania nowoczesnych narzędzi zarządzanie firmą to nie lada wyzwanie, bardzo czasochłonne. Odpowiednie oprogramowanie pozwala na udoskonalenie działania firmy oraz jej działów, co niesie ze sobą wiele korzyści.

Niezaprzeczalnie za najlepsze rozwiązanie uznać należy wybór oprogramowania pochodzącego od jednego producenta. Na marginesie należy dodać, że choć możliwe jest skonfigurowanie oprogramowania pochodzącego od różnych dostawców, tak rozwiązanie to może posiadać kilka wad, jak na przykład brak możliwości współdzielenia zasobów danych pomiędzy programami ze względu na pracę na osobnych bazach danych czy powstanie problemów przy wymianie danych.

Postaw na rozwój swojej firmy wybierając WAPRO ERP

WAPRO ERP to:

  • funkcjonalność, możliwość wyboru różnych modułów, w zależności od potrzeb,
  • brak konieczności zaawansowanego wdrażania – użytkownik może sam zainstalować oprogramowanie, skonfigurować je oraz uruchomić. Natomiast dzięki zautomatyzowaniu procesu instalacji nie są w tym zakresie wymagane żadne skomplikowane działania, a ingerencja użytkownika ograniczona jest do niezbędnego minimum, jak np. nadania nazwy serwera,
  • oprogramowanie, które można używać niemal natychmiast po pierwszym uruchomieniu – po ustawieniu kilku parametrów – ponieważ jest ono wstępnie skonfigurowane. Dalszą konfigurację można przeprowadzać etapami, po zapoznaniu się z działaniem programu,
  • atrakcyjna cena.

Wybierając oprogramowanie przedsiębiorca nie może pominąć kwestii, takich jak wiarygodność oraz pozycja na rynku dostawcy produktu. Niezwykle często spotkać się można z sytuacją, w której producenci oprogramowania nie rozwijają go lub w ogóle kończą działalność, co zazwyczaj oznacza konieczność znalezienia nowego dostawcy.

WAPRO Online, czyli dostęp do aplikacji w chmurze

Obecnie wielu przedsiębiorców chce mieć bieżący dostęp do oprogramowania, również w trakcie przebywania poza firmą. WAPRO ERP w chmurze to możliwość zarządzania firmą i dostęp do informacji z każdego miejsca, w którym dostępne jest połączenie internetowe.

Wybrane korzyści oprogramowania dostępnego w chmurze – uzyskanie dostępu do najwyższego wariantu produktu, w atrakcyjnej cenie abonamentowej, bezpieczeństwo danych, dzięki wykonywaniu kopii bezpieczeństwa, brak konieczności wykupowania dodatkowych licencji na oprogramowanie dostępu zdalnego, pewność zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami.

 

Oprogramowanie WAPRO ERP to niezwykle ciekawa oferta dla firm, a wykorzystanie nowoczesnych narzędzi jest ogromnym potencjałem dla przedsiębiorców, dążących do osiągnięcia celu biznesowego. Funkcjonalne oprogramowanie pozwala na sprawniejsze działanie firmy, podnoszenie jakości usług, a tym samym zwiększenie konkurencyjności oferty.