WAPRO ERP – poznaj produkty WAPRO

Prowadzisz działalność gospodarczą? Poszukujesz niezawodnego oprogramowania, dzięki któremu usprawnisz procesy w firmie? WAPRO ERP jest odpowiedzą na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Digitalizacja niesie ze sobą ogromne możliwości. Bez względu to, w jakiej branży działasz. W przypadku WAPRO ERP możesz wybrać jedną lub więcej aplikacji, w zależności od indywidualnych wymagań. Nie trać więcej czasu i rozwiń prowadzoną działalność! Otwierając się na nowoczesne oprogramowanie jednocześnie dajesz szansę rozwoju swojemu biznesowi.

Oferta WAPRO obejmuje kilka produktów, a także rozszerzenia i moduły dodatkowe. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy krótki przewodnik po produktach WAPRO, prezentując ich najważniejsze funkcjonalności.

Produkty WAPRO

 1. WAPRO Fakturka: szybko i wygodnie wystawisz faktury. To oprogramowanie dedykowane małym przedsiębiorstwom, rozliczającym miesięcznie kilkaset paragonów lub faktur. Dzięki dodatkowemu, darmowemu modułowi WAPRO JPK, w łatwy sposób można generować Jednolity Plik Kontrolny.
 2. WAPRO Mag: jest to oprogramowanie wspomagające na wielu polach działalność handlową firmy m.in. poprzez zarządzanie sprzedażą, magazynem, relacjami z klientem CRM. Natomiast moduł finansowy umożliwia kontrole finansów firmy. WAPRO Mag współpracuje z modułem WAPRO JPK.
 3. WAPRO Kaper: jest to system do prowadzenia księgowości, bez względu na formę opodatkowania – księga przychodów i rozchodów, ryczałt, najem, w małych przedsiębiorstwach. Oprogramowanie to umożliwia samodzielne prowadzenie księgowości przez przedsiębiorcę rozpoczynającego działalność, jest także chętnie wykorzystywane przez biura rachunkowe.
 4. WAPRO Fakir: to rozbudowany program do obsługi pełnej księgowości. Może być użytkowany samodzielnie, współpracuje z innymi aplikacjami. Co ważne, system ten łatwo można dostosować do indywidualnych wymogów.
 5. WAPRO Gang: oprogramowanie do obsługi kadrowo-płacowej, ułatwia sprawne zarządzanie pracownikami, prowadzenie ewidencji kadrowej, naliczanie wynagrodzeń, zasiłków.
 6. WAPRO Best: program ten służy do zarządzania składnikami majątku trwałego w firmie. Dedykowany jest małym oraz średnim firmom.
 7. WAPRO Analizy: stanowi uzupełnienie innych aplikacji systemu WAPRO. Za jego pośrednictwem można analizować dane, które znajdują się w bazach aplikacji, dzięki czemu możliwe jest kontrolowanie działania firmy.
 8. WAPRO Aukcje: oprogramowanie zsynchronizowane jest z platformą Allegro na dwóch płaszczyznach – umożliwia wystawianie aukcji oraz synchronizowanie ich z transakcjami.
 9. WAPRO JPK: program przeznaczony jest do przygotowania oraz przesyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Jest on bezpłatny w wariancie BIZNES, ale wymaga do działania posiadania aktualnej wersji jednego ze wskazanych programów: WAPRO Mag, WAPRO Kaper, WAPRO Fakir, WAPRO Fakturka.
 10. WAPRO iBusiness: to mobilna aplikacja, która umożliwia dostęp do danych z dowolnego miejsca oraz o dowolnym czasie.
 11. WAPRO Online: jest to dostęp do aplikacji WAPRO ERP w chmurze. Rozwiązanie to posiada wiele zalet – przede wszystkim użytkownik w umiarkowanej cenie zyskuje najwyższy wariant produktu, zapewniana jest pełna zgodność z obowiązującymi przepisami, ponieważ programy są na bieżąco dostosowywane do zmian prawnych.
 12. WAPRO B2C: to platforma umożliwiająca tworzenie, jak i prowadzenie sklepów internetowych, zintegrowanych z programem WAPRO Mag.
 13. WAPRO B2B: jest platformą współpracy biznesowej, zintegrowaną z WAPRO Mag.
 14. WAPRO Mobile: aplikacja ta dedykowana jest handlowcom mobilnym, umożliwia prowadzenie sprzedaży w każdym miejscu.

Oprogramowanie WAPRO ERP to kompleksowa propozycja dla przedsiębiorców, prowadzących zarówno małe, średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem posiada wiele zalet, a użytkownik wybierając konkretne aplikacje, może z biegiem czasu rozszerzać posiadany pakiet, a dzięki pełnej kompatybilności oprogramowania, przepływ danych jest niezwykle sprawny.